AROMATERAPIE

Jmenuji se Monika

bydlím se svojí rodinou v České Třebové. Bylinky již od dětství tvoří nedílnou součást mého života. Ještě nyní si pamatuji na hodiny strávené nad herbářem bylin a na své dobrovolné samostudium :) Poté jsem na několik let bylinky odsunula. Během těhotenství jsem si k nim ale zase našla cestu. Veškeré léky jsem v té době skálopevně odmítala a hledala a studovala bylinné alternativy vhodné i pro těhotné ženy. S příchodem dcery mé nadšení nepolevovalo, ba naopak. Po náročném porodu a během ještě náročnějšího šestinedělí to byla právě aromaterapie, která mi velmi pomohla se vypořádat s novou životní rolí. Přes bylinky a aromaterapii jsem se dostala až k tvorbě vlastní přírodní kosmetiky. Samostudium už mi pomalu přestávalo stačit. A právě proto jsem už absolventkou Institutu aromaterapie v Praze a Školy celostní a přírodní medicíny v Brně, kde jsem studovala fytoterapii. Jsem členkou Asociace českých aromaterapeutů. Vítám vás na mém webu!

Proč se mnou?

MOJE VZDĚLÁNÍ

2017-2019 studium na Institut aromaterapie v Praze (Asociace českých aromaterapeutů), mezinárodní akreditace IFPA (International federation od professional aromatherapists). 320 výukových hodin ukočeno titulem Odborný aromaterapeut (říjen 2019)

2018-2019 studium Škola přírodní medicíny KAMATÉ v Brně, obor fytoterapie. 240 výukových hodin

Absolvované semináře a konference:

Září 2017: účast na Aromakonference v Brně – Aromaterapie a imunita

Duben 2018: seminář Rostlinné silice 3, AČA v Praze

Listopad 2018: účast Mezinárodní aromaterapeutická konference v Praze – Aromaterapie pro zralý věk a seniory

Říjen 2018: seminář Bachovy květové esence level 1

Listopad 2018: seminář Bachovy květové esence level 2

Březen 2019: dokončena Masérská rekvalifikace

Březen 2019: seminář a workshop Baňkování

Co tady najdete?

Najdete tady moje poznatky, pokusy, doporučení a výrobky z oblasti bylinek a aromaterapie. Nečekejte ale žádné suché a vědecké texty a videa. Všechno chci přiblížit z vlastní zkušenosti a pohledu.

aromaterapie

Využijte mé služby i vy

rezervovat